RSS nové filmy ke stažení

Film Poloprofesionál ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film Poloprofesionál ke stažení - Film Poloprofesionál download
50%


Poloprofesionál

Komedie / Sportovní

USA, 2008, 94 min


Režie: Kent Alterman

Herci: Will Ferrell, Woody Harrelson, André Benjamin, Maura Tierney, Andrew Daly, Will Arnett, Andy Richter, David Koechner, Rob Corddry, Jackie Earle Haley, Jay Phillips, Kristen Wiig, Ed Helms, Paul Rust, Charlyne Yi, Karen Berg, Sandy Sunshine, Kimberly Evan, Kate Luyben, Tiffany Michelle, Tim Meadows, Jason Sudeikis, Collette Wolfe, Grayson Boucher, Danny Mooney, Gary Teague, Phil Hendrie, DeRay Davis, Matt Walsh, Theo Caesar, Brian Huskey, Clint James, Charlie Gelbart, Patti LaBelle

Popis filmu : Poloprofesionál / Semi-Pro (2008)

Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad.(oficiální text distributora)

Will Farrell si zahraje v další z řady jeho sportovních komedií. Tentokrát vyzul brusle, svlékl ze sebe přiléhavý bruslařský obleček a navlékl šortky a basketbalový dres. V tomto snímku si totiž zahraje hrajícího trenéra basketbalového týmu Flint Michigan Tropics - Jackieho Moona. Nejedná se ovšem o ledajaký tým, skládá se totiž z bandy zoufalců, magorů a pošuků, kteří basketbalový míč viděli snad jen v novinách. Jackie jim slíbil, že je dostane do NBA.(maverick10)

Will Ferrell v úlohe Jackieho Moona - hráča, trénera a majiteľa basketbalového týmu Flint Tropics, ktorý je zúfalo najslabším týmom v súťaži zvanej ABA. Keď sa však naskytne možnosť dostať sa do prestížnej NBA, Jackie ako správny majiteľ neváha a privedie do týmu bývalého hráča NBA Monixa (Woody Harrelson). Pomôže Monix týmu dostať sa na vrchol a uspieť?(Jerry_87)

|
Stáhnout online film Poloprofesionál
Film Poloprofesionál ke shlédnutí

Poloprofesionál trailer - Trailer Poloprofesionál


Video © New Line Cinema

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film Poloprofesionál ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film Poloprofesionál na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Poloprofesionál, nebo také na stránce zde - Film Poloprofesionál. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film Poloprofesionál

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2021 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |