RSS nové filmy ke stažení

Film Let’s Dance 2 ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film Let’s Dance 2 ke stažení - Film Let’s Dance 2 download
56%


Let’s Dance 2

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2008, 94 min


Režie: Jon Chu

Herci: Robert Hoffman, Briana Evigan, Will Kemp, Channing Tatum, Danielle Polanco, Sonja Sohn, Julie ’Jules’ Urich, Harry Shum Jr.

Popis filmu :

Pokračování úspěšného hitu Step Up, jenž dobyl americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice. Nyní se však dostala na prestižní taneční školu v Marylandu, kde by se mohly splnit všechny její sny.

Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

|
Stáhnout online film Let’s Dance 2
Film Let’s Dance 2 ke shlédnutí

Let’s Dance 2 trailer - Trailer Let’s Dance 2


Video © Summit Entertainment

Let’s Dance 2 trailer - Trailer Let’s Dance 2


Video © Summit Entertainment

Let’s Dance 2 trailer - Trailer Let’s Dance 2


Video © Summit Entertainment

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film Let’s Dance 2 ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film Let’s Dance 2 na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Let’s Dance 2, nebo také na stránce zde - Film Let’s Dance 2. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film Let’s Dance 2

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2024 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |