RSS nové filmy ke stažení

Film Konečně spolu ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film Konečně spolu ke stažení - Film Konečně spolu download
61%


Konečně spolu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 96 min


Režie: Helen Hunt

Herci: Helen Hunt, Colin Firth, Bette Midler, Matthew Broderick, Lynn Cohen, Ben Shenkman, Maggie Siff, Geneva Carr

Popis filmu : Devětatřicetiletá učitelka z New Yorku April Epnerová (Helen Hunt) měla poslední rok pocit, že konečně dala svému životu řád. Jenže manželství, na kterém si tak zakládala, najednou krachuje - manžel Ben (Matthew Broderick) totiž prohlásí, že šlo o omyl, a April opustí. Šokovaná, raněná a bezdětná skoro-čtyřicátnice s biologickými hodinami hlasitými jako budík po babičce má pocit, že rozchodem s manželem přišla o poslední šanci pořídit si vysněné miminko. K tomu ještě musí řešit problémy ze svého dětství. Její adoptivní matka umírá a April se setkává se svou biologickou matkou, velmi energickou a velmi výstřední Bernice (Bette Midler). A aby toho nebylo málo, vypadá to, že "sex na rozloučenou" s Benem asi nezůstal bez následků. Dokáže April pod tlakem okolností najít novou životní rovnováhu? A pomůže jí v tom Frank (Colin Firth), sympatický rozvedený otec jednoho z Apriliných žáků?

Helen Hunt, držitelka Oscara za hlavní ženskou roli v komedii Lepší už to nebude (As Good as It Gets, 1997), debutuje jako režisérka nezávislou tragikomedií inspirovanou románovým bestsellerem Elinor Lipmanové. Hvězdně obsazený snímek, v němž herečka ztvárnila hlavní roli, získal cenu diváků na MFF v Palm Springs. Do role trpělivého gynekologa obsadila Helen Hunt Salmana Rushdieho. (oficiální text distributora)

|
Stáhnout online film Konečně spolu
Film Konečně spolu ke shlédnutí

Konečně spolu trailer - Trailer Konečně spolu


Video © THINKFilm

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film Konečně spolu ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film Konečně spolu na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Konečně spolu, nebo také na stránce zde - Film Konečně spolu. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film Konečně spolu

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2023 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |