RSS nové filmy ke stažení

Film Houbičky ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film Houbičky ke stažení - Film Houbičky download
49%


Houbičky

Horor

Velká Británie / Irsko / Dánsko, 2006, 81 min


Režie: Paddy Breathnach

Herci: Sean McGinley, Lindsey Haun, Jack Huston, Robert Hoffman

Popis filmu :

Partička amerických teenagerů, která si vyrazila do Irska, se jen chtěla pobavit uprostřed lesa s halucinogenními houbami. Ale nyní si chce někdo pohrát s nimi. A pak je zabít. Originální koprodukční horor, který vám opravdu nažene strach, natočil Paddy Breathnach.

Kdo si chce zahrávat s halucinogenními lysohlávkami, musí počítat s tím, že i o malé, nevinně vypadající kloboučky hub se dá dost šeredně spálit. Jenže vysvětlujte něco takového americké omladině. Proto se partička zámořských teenagerů vydává do Irska, aby si zde pod vedením zkušeného guru Jakea pořádně zařádili a zažili ten nejbestiálnější trip svého života. A jejich přání se jim také brzy vyplní. Společně s děsivými vizemi totiž v lese přichází i něco mnohem horšího. Něco, co lační po krvi a nebojí se vzít si ji i za cenu absolutního masakru. Ne každá cesta za zážitky vede do ráje a ne všude má cenu křičet o pomoc. Mykologové amatéři, třeste se, houbičky v originálním koprodukčním hororu režiséra Paddyho Breathnacha už si na vás chystají výtrusnice. (oficiální text distributora)

|
Stáhnout online film Houbičky
Film Houbičky ke shlédnutí

Houbičky trailer - Trailer Houbičky


Video © Capitol Films

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film Houbičky ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film Houbičky na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Houbičky, nebo také na stránce zde - Film Houbičky. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film Houbičky

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2023 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |