RSS nové filmy ke stažení

Film Agenti dementi 2 ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film Agenti dementi 2 ke stažení - Film Agenti dementi 2 download
22%


Agenti dementi 2

Komedie / Rodinný

Španělsko, 2008, 97 min


Režie: Miguel Bardem

Herci: Pepe Viyuela

Popis filmu : Mise: Záchrana Země

Pokračování bláznivé komedie o dvou tajných superagentech, kteří jsou pro své okolí velkou pohromou. Natočeno podle slavného komiksu.

Planeta Země čelí obrovské hrozbě v podobě velkého sucha. Schizofrenní obchodník se svou partou kriminálníků mají ďábelsky šílený plán: zničit veškeré zásoby vody na Zemi a přinutit tak celý svět, aby kupoval vodu jen od nich. V rukou mají geniální vynález profesora Bacteria na výrobu vody.

Nejlepší agenti z celého světa se sejdou, aby našli způsob, jak katastrofu odvrátit. Ale zločinci odpálí na sjezdu bombu a všechni dobří agenti skončí v nemocnicích. Až na dva „superšpióny“ Mortadela a Filemona. Jeden je blbec, druhý idiot. A oni dva jsou pro svět jedinou nadějí... (oficiální text distributora)

|
Stáhnout online film Agenti dementi 2
Film Agenti dementi 2 ke shlédnutí

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film Agenti dementi 2 ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film Agenti dementi 2 na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Agenti dementi 2, nebo také na stránce zde - Film Agenti dementi 2. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film Agenti dementi 2

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2023 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |