RSS nové filmy ke stažení

Film 2 blbouni v Paříži ke stažení

Nové online hry zdarma vsetu.eu
Film 2 blbouni v Paříži ke stažení - Film 2 blbouni v Paříži download
41%


2 blbouni v Paříži

Komedie

Francie, 2008, 93 min


Režie: Ramzy Bedia, Eric Judor

Herci: Ramzy Bedia, Eric Judor, Élodie Bouchez, Kristin Scott Thomas, Benoît Magimel, MC Jean Gab’1

Popis filmu :

Detektiv Gervais (Eric Judor) už po léta honí krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Nyní má jedinečnou šanci - z Paříže náhle zmizeli všichni obyvatelé a zůstal pouze jeho protivník. Francouzskou akční komedii natočili herečtí představitelé obou hlavních postav.

Francouzská akční komedie vám předvede město plné světel - Paříž, jak jste ji doposud nikdy nespatřili. Gervais (Eric Judor) je policejní detektiv, který už po léta honí mazaného krále zlodějů Curtise (Ramzy Bedia). Ten mu zatím vždycky unikl a udělal z něho hlupáka. Jednoho rána se však Gervais probudí v liduprázdné Paříži, z níž zmizeli všichni obyvatelé. Vlastně ne úplně všichni. Zůstal tu Curtis, který se řítí prázdnými ulicemi rychlostí závodníka formule 1. Jsou tu jenom oni dva, Paříž je pouze jejich. Není to ta nejlepší příležitost pro zakopání válečné sekery? Jenže to neznáte Gervaise. Ten má jediné přání - dostat Curtise za mříže. (oficiální text distributora)

|
Stáhnout online film 2 blbouni v Paříži
Film 2 blbouni v Paříži ke shlédnutí

Pokud nemůžete film přehrát stáhněte si tento plugin!!!
Film 2 blbouni v Paříži ke stažení
Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Uloz.to

Sleduj tento skvělý film 2 blbouni v Paříži na filmovém portálu Vsetu.eu - Film 2 blbouni v Paříži, nebo také na stránce zde - Film 2 blbouni v Paříži. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Podobné filmy jako online film 2 blbouni v Paříži

Filmy nejsou uloženy na našem webu. Stahování filmů zajišťuje Hellspy.cz

Sledujte a stahujte online filmy na Xkuk.cz. Nyní také Xkuk.cz spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Coolgam s Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Pokud se chceš bavit tak si zahrej online hry Coolgam.

Copyright © 2009 - 2023 www.xkuk.cz - All Rights Reserved | Designed by www.xkuk.cz | | | optimalizace PageRank.cz | CZIN.eu | Xkuk.cz - Stahujte online filmy! |